Title: Students' Physical Activity Level and how it Affects their Mental Health and Academic Performance
Other Titles: Studentu fiziskās aktivitātes līmenis un kā tas ietekmē viņu garīgo veselību un akadēmisko sniegumu
Authors: Kristīne Andža
Olivia Vera Kasperlina Alm
Medicīnas fakultāte
Faculty of Medicine
Keywords: Fiziskās aktivitātes;garīgā veselība;fiziskās aktivitātes un garīgā veselība;fiziskās aktivitātes un akadēmiskais sniegums;fiziski aktīvi studenti;garīgā veselība Covid-19;Physical activity;mental health;physical activity and mental health;physical activity and academic performance;physical active students;mental health Covid-19
Issue Date: 2022
Publisher: Rīgas Stradiņa universitāte
Rīga Stradiņš University
Abstract: Cilvēka ķermenis ir veidots fiziskām aktivitātēm, un jau ilgāku laiku ir zināms, ka samazināta fiziskā aktivitāte negatīvi ietekmē mūsu garīgo veselību. Šajā literatūras apskatā tiks izskaidrots, kā fiziskās aktivitātes ietekmē garīgo veselību un akadēmisko sniegumu studentu vidū visā pasaulē. Referāta mērķis ir noskaidrot, vai skolēnu fiziskās aktivitātes ietekmē viņu garīgo veselību un akadēmisko sniegumu. Rezultāti liecina, ka fiziskās aktivitātes ir svarīgas garīgajai veselībai un skolēniem, kuri regulāri veic fiziskās aktivitātes, kopumā ir labāka garīgā veselība nekā skolēniem, kuriem tā nav. Fiziskās aktivitātes arī veicina labāku koncentrēšanos un labāku mācīšanos, kā arī padara studentus mazāk nemierīgus, kas uzlabo akadēmisko sniegumu. Secinājums – fiziskās aktivitātes ir svarīgas garīgajai veselībai un akadēmiskajam sniegumam. Bija būtiska atšķirība starp studentiem, kuri bija fiziski aktīvi, un studentiem, kuri nebija.
The human body is built for physical activity and it has been known for a long time that decreased physical activity has a negative impact on our mental health. This literature review will explain how physical activity impacts mental health and academic performance among students worldwide. The aim of the paper is to find out if students' physical activity affects their mental health and academic performance. The results show that physical activity is important for mental health and that students who perform physical activity on a regular basis generally have better mental health than students who don't. Physical activity also leads to better concentration, and better learning, and makes students less restless which leads to better academic performance. The conclusion is that physical activity is important for mental health and academic performance. There was a significant difference between students who were physically active and the students who were not.
Description: Medicīna
Medicine
Veselības aprūpe
Health Care
Appears in Collections:Studējošo pētnieciskie darbi



Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.